Terminarz konsultacji indywidualnych

OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
konsultacje możliwe w dowolnym, uzgodnionym terminie (mailowo lub telefonicznie) również on-line

Imię i nazwisko

Uczestnicy/Branża/Zakres

Miejsce/Telefon/Mail

Termin

PRACOWNIA EDUKACJI ZAWODOWEJ

Grażyna
Adamiec

Dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych oraz placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w. 223
g.adamiec@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 729  991 572

poniedziałek
14.00 - 15.00

Donata
Andrzejczak

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży logistycznej, handlowej, ekonomicznej

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w.223
d.andrzejczak@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 604 245 207

poniedziałek
13.00 – 15.00

Kapruziak
Barbara

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży budowlano-instalacyjnej

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 2
tel. 42 678-33-78 w. 220
b.kapruziak@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 503 140 115

poniedziałek
13.00 - 14.00

Koludo
Jarosław

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży elektrycznej, elektronicznej, informatycznej, "internet rzeczy"ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 6
tel. 42 678-33-78 w. 236
j.koludo@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 601 211 394
poniedziałek
13.00 - 15.00
on-line

Maria
Michalak

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży przemysłu mody

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29,
(budynek portierni)
tel. 42 678 33 78 w.232
m.michalak@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 600 051 020

poniedziałek
12.00 - 14.00
on-line

Jadwiga
Morawiec

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży spożywczo- gastronomicznej

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 2
tel. 42 678 33 78 w. 220
j.morawiec@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 697 055 454

poniedziałek
13.00 - 14.00
on-line

Joanna
Orda

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kztałcenia zawodowego branży mechanicznej + język obcy zawodowy

ŁCDNiKP,
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w. 223
j.jorda@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom.

poniedziałek
13.00 – 15.00

Maria
Stompel

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży elektrycznej

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s.3
tel. 42 678 33 78 w.223
m.stompel@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 518 620 358

poniedziałek
13.00 – 15.00

Danuta
Urbaniak

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele branży informatycznej

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w.223
d.urbaniak@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 696 058 553

poniedziałek
13.00 - 14.00
on-line

Ryszard
Zankowski

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży elektronicznej, mechatronicznej

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w.223
r.zankowski@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 539 994 320

poniedziałek
11.00 - 12.00

 

PRACOWNIA EDUKACJI PRZEDZAWODOWEJ

Krzysztof
Makowski

Nauczyciele techniki, koordynatorzy wychowania komunikacyjnego

Pracownia Edukacji Przedzawodowej ŁCDNiKP
ul. Franciszkańska 137
tel. 42 617 04 30
k.makowski@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 601 231 206

środa
12.0 -14.00

Bożena
Piekarska

Nauczyciele techniki, koordynatorzy wychowania komunikacyjnego, nauczyciele zajęć komputerowych

Pracownai Edukacji Przedzawodowej 137
ul. Franciszkańska 137
tel. 42 617 04 30
Szkoła Podstawowa nr 109
ul. Pryncypalna 74
tel. 42 640 97 98
b.piekarska@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 694 574 988

wtorek
15.30 - 16.30

czwartek
9.00 - 10.00

Barbara
Preczyńska

Nauczyciele techniki, koordynatorzy wychowania komunikacyjnego, edukacja przedzawodowa

Pracownia Edukacji Przedzawodowej ŁCDNiKP
ul. Franciszkańska 137
tel. 42 617 04 30
b.preczynska@lcdnikp.edu.lodz.pl
tel.kom.604 955 001

poniedziałek
15.00 - 16.00

 

PRACOWNIA BHP I ERGONOMII

Zdzisław
Anglart

BHP i edukacja BHP, ergonomia, edukacja dla bezpieczeństwa, zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29 s.3

tel. 509 739 904
z.anglart@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 509 739 904

poniedziałek
11.00 - 13.00

Izabela
Rosiak

BHP

ŁCDNiKP
ul. Franciszkańska 137 s.16
tel. 512 146 120
i.rosiak@lcdnikp.elodz.edu.pl
tel. kom. 512 146 120
poniedziałek
13.30 - 14.30