Konsultacja grupowa PROJEKTOWANIE SPOTKAŃ EDUKACYJNYCH I DOSKONALĄCYCH (z dnia 5.09.2012)

Adresowany do : nauczycieli (szczególnie: biologii, chemii, geografii, fizyki)  gimnazjów i  szkół ponadgimnazjalnych
Autor : Dorota Zielińska

PROJEKTOWANIE SPOTKAŃ EDUKACYJNYCH I DOSKONALĄCYCH

dla  uczniów i nauczycieli w Pracowni Edukacji Ekologicznej w roku szkolnym 2012/2013

Serdecznie zapraszamy nauczycieli do udziału w spotkaniu organizowanym
dnia 24. września 2012r. [poniedziałek] w godz.  od 14.30 do 16.00 (gmach ŁCDNiKP,
ul. Kopcińskiego 29, III piętro, sala 313).

Spotkanie adresowane jest  do wszystkich zainteresowanych nauczycieli ( szczególnie: biologii, chemii, geografii, fizyki)  gimnazjów i  szkół ponadgimnazjalnych,  którzy w edukacji przedmiotowej poruszają zagadnienia  związane z  ekologią i ochroną środowiska i chcieliby skorzystać z propozycji przygotowanych przez Pracownię Edukacji Ekologicznej.

Celem spotkania jest:

• Przedstawienie oferty zajęć edukacyjnych o tematyce ekologicznej
  • Ustalenie terminarza spotkań edukacyjnych z młodzieżą w Pracowni Edukacji Ekologicznej ŁCDNiKP (zajęcia laboratoryjne)  i rejestracja  potencjalnych klientów usługi
  • Ustalenie terminarza spotkań z nauczycielami – lekcji modelowych, prezentacji dydaktycznych  w Pracowni Edukacji Ekologicznej ŁCDNiKP
  • Zaproponowanie innych form doskonalenia dla nauczycieli i ustalenie ram współpracy.

Wszystkich chętnych nauczycieli  do udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia  i  przesłanie  na numer  faksu  426781085  Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego do dnia 23.09. 2012r.

Opracowała: Dorota Zielińska - doradca metodyczny ds. ekologii