Konferencja EDUKACJA W ZAKRESIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII (z dnia 12.09.2012)

Adresowany do: nauczycieli przyrody, biologii, chemii, fizyki, geografii  ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Autor: Dorota Zielińska

EDUKACJA W ZAKRESIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Serdecznie zapraszamy nauczycieli do udziału w konferencji organizowanej dnia 26. września 2012r. [środa] w godz.  od 14.30 do 17.00
(gmach ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, II piętro, sala 210).
Spotkanie adresowane jest  do nauczycieli przyrody, biologii, chemii, fizyki, geografii  ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy w ramach kształcenia przedmiotowego prowadzą edukację ekologiczną szkole.

Tematyka konferencji:
-  Edukacja ekologiczna w nowej podstawie programowej
-  Edukacja w zakresie odnawialnych źródeł energii
-  Ekologiczne i oszczędne systemy ogrzewania
-  Edukacja ekologiczna w praktyce szkolnej
- Oszczędzanie energii w warunkach domowych
- Odpowiedzialna konsumpcja
- Oferty doskonalenia nauczycieli i zajęć z młodzieżą  w zakresie edukacji ekologicznej.
- Instytucje wspierające edukację ekologiczna dzieci i młodzieży.

Wszystkich chętnych nauczycieli  do udziału w konferencji prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia  i  przesłanie  na numer  faksu  426781085  Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego do dnia 24.09. 2012r. [ Karta Zgłoszenia dostępna na stronie internetowej Centrum]. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia.

Dorota Zielińska - doradca metodyczny ds. ekologii