Terminarz konsultacji indywidualnych

OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO
 

Imię i nazwisko

Uczestnicy

Miejsce

Termin

PRACOWNIA EDUKACJI ZAWODOWEJ

Grażyna
Adamiec

Dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych oraz placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w. 223
g.adamiec@lcdnikp.elodz.edu.pl

poniedziałek
14.00 - 15.00

Donata
Andrzejczak

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego z obszaru administracyjno-usługowego

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w.223
d.andrzejczak@lcdnikp.elodz.edu.pl

środa
14.00 – 15.00

Kapruziak
Barbara

Dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych oraz placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 2
tel. 42 678-33-78 w. 220
b.kapruziak@lcdnikp.elodz.edu.pl

poniedziałek
13.00 - 15.00

Maria
Michalak

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego z obszaru administracyjno-usługowego

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29,
(budynek portierni)
tel. 42 678 33 78 w.232
m.michalak@lcdnikp.elodz.edu.pl

poniedziałek
14.00 - 15.00

Jadwiga
Morawiec

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego z obszaru spożywczo- gastronomicznego

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 2
tel. 42 678 33 78 w. 220
jmorawiec@wckp.lodz.pl

poniedziałek
14.00 - 15.00

Joanna
Orda

Dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych oraz placówek oświatowych

ŁCDNiKP,
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w. 223
jorda@wckp.lodz.pl

piątek
13.00 – 14.00

Maria
Stompel

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego z obszaru elektryczno-elektronicznego

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s.3
tel. 42 678 33 78 w.223
m.stompel@lcdnikp.elodz.edu.pl

czwartek
13.00 – 14.00

Danuta
Urbaniak

Dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych oraz placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w.223
d.urbaniak@lcdnikp.elodz.edu.pl

poniedziałek
14.00 - 15.00

Ryszard
Zankowski

Dyrektorzy szkół zawodowych i nauczyciele kształcenia zawodowego z obszaru elektryczno-elektronicznego

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29, s. 3
tel. 42 678 33 78 w.223
rzankowski@wckp.lodz.pl

środa
16.00 - 17.00

 

PRACOWNIA EDUKACJI PRZEDZAWODOWEJ

Krzysztof
Makowski

Nauczyciele techniki, koordynatorzy wychowania komunikacyjnego

Pracownia Edukacji Przedzawodowej ŁCDNiKP
ul. Franciszkańska 137
tel. 42 617 04 30
k.makowski@onet.eu

środa
12.30 -14.00
czwartek
8.00 - 9.30

Zajęcia w PEP:
środa
8.30 - 12.30
czwartek
9.30 - 13.30
piątek
8.00 - 12.00

Bożena
Piekarska

Nauczyciele techniki, koordynatorzy wychowania komunikacyjnego, nauczyciele zajęć komputerowych

Szkoła Podstawowa nr 109
ul. Pryncypalna 74
tel. 42 640 97 98
b.piekarska@lcdnikp.elodz.edu.pl

wtorek
15.00 - 16.00
czwartek
12.30 - 13.30

Zajęcia w SP nr 109:
wtorek
11.35 - 14.30
czwartek
8.45- 12.30

Barbara
Preczyńska

Nauczyciele techniki, koordynatorzy wychowania komunikacyjnego

Szkoła Podstawowa nr 30
ul. Rysownicza 1/3
tel. 42 655 34 95
b.preczynska@lcdnikp.edu.lodz.pl

wtorek
13.45 - 14.45
czwartek
14.30 - 15.30

Zajęcia w SP nr 30:
wtorek
8.55 - 13.35
czwartek
12.50 - 14.30

 

PRACOWNIA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Dorota
Zielińska

Nauczyciele wszystkich typów szkół
i placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29 s.313
tel. 42 678 33 78 w. 358

poniedziałek
13.00 – 15.00

(konsultacje indywidualne uzgadniane telefonicznie w poniedziałki z wyprzedzeniem 2 tygodni)

 

PRACOWNIA BHP I ERGONOMII

Zdzisław
Anglart

Pracownicy pedagogiczni, pracownicy obsługi i administracji szkół i placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Kopcińskiego 29 s.3
tel. 509 739 904

poniedziałek
10.00 - 12.00

Izabela
Rosiak

Pracownicy pedagogiczni, pracownicy obsługi i administracji szkół i placówek oświatowych

ŁCDNiKP
ul. Franciszkańska 137 s.16
tel. 512 146 120
poniedziałek
13.00 - 14.30