PROJEKTOWANIE SPOTKAŃ EDUKACYJNYCH I DOSKONALĄCYCH

Projektowanie spotkań edukacyjnych i doskonalących
dla uczniów i nauczycieli w Pracowni Edukacji Ekologicznej
w roku szkolnym 2015/2016

Serdecznie zapraszamy nauczycieli do udziału w spotkaniu organizowanym dnia 1 października 2015r. (czwartek) w godz.  od 14.30 do 16.00 (gmach ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, III piętro, sala 313).

Spotkanie adresowane jest  do wszystkich nauczycieli  gimnazjów i  szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych  edukacja ekologiczną,  którzy chcieliby skorzystać z propozycji laboratoryjnych zajęć z młodzieżą, lekcji modelowych, prezentacji dydaktycznych na tematy:

1. Badania jakości wody
2. Badania  jakości gleby
3. Badania wybranych elementów klimatu
4. Modelowanie produkcji i wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych.

Celem spotkania jest  przedstawienie  oferty pracowni i ustalenie terminarza spotkań edukacyjnych z młodzieżą i nauczycielami w Pracowni Edukacji Ekologicznej ŁCDNiKP wraz z   zapisami na terminy spotkań  edukacyjnych.

Wszystkich chętnych nauczycieli  do udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia  i  przesłanie  na numer faksu 426781085 Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego lub mailem na adres ekologia@wckp.lodz.pl do dnia 28.09. 2015r.

Dorota Zielińska doradca metodyczny ds. ekologii