ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

Zaproszenie do udziału w konferencji

KSZTAŁCENIE MODUŁOWE - ZADANIOWE W EDUKACJI MECHATRONICZNEJ
 W ŁÓDZKIM CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
 I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

Szanowni Państwo!
Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza dyrektorów, nauczycieli rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 do udziału w konferencji Kształcenie modułowe w edukacji mechatronicznej w ŁCDNiKP. Konferencja odbędzie się 23 września 2014 w godzinach 17.30-19.30, w ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, sala 210.

Program konferencji obejmuje:

1. Otwarcie konferencji przez dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Janusza Moosa.
  2. Model kształcenia zawodowego w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli
     i Kształcenia Praktycznego – kierownik Ośrodka Barbara Kapruziak, konsultantka Donata Andrzejczak.
  3. Oferta Ośrodka Doradztwa Zawodowego dla rodziców i uczniów ZSP nr 22 – doradczyni zawodowa Ewa Koper.
  4. Prawa i obowiązki uczących się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – kierownik Elżbieta Węgrzyn.
  5. Mechatronik - zawodem przyszłości – konsultantka Jadwiga Morawiec.
  6. Co warto wiedzieć o normalizacji? – konsultantka Anna Siennicka.
  7. Zakończenie konferencji i zaproszenie do udziału w prezentacji wyposażenia
    techniczno-dydaktyczne laboratorium Regionalnego Ośrodka Edukacji Mechatronicznej
    –  nauczyciele i konsultantki Ośrodka.
  8. Konsultacje indywidualne z nauczycielami.

Opracowały:
Jadwiga Morawiec, Elżbieta Węgrzyn