SPOTKANIA EDUKACYJNE I DOSKONALĄCE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI W PRACOWNI EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Projektowanie spotkań edukacyjnych i doskonalących
dla uczniów i nauczycieli w Pracowni Edukacji Ekologicznej
w roku szkolnym 2014/2015

Serdecznie zapraszamy nauczycieli do udziału w spotkaniu organizowanym dnia 1. października 2014 r. (środa) w godz.  od 15.00 do 16.30 (gmach ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, III piętro, sala 313).
Spotkanie adresowane jest  do wszystkich nauczycieli  gimnazjów i  szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych  edukacja ekologiczną,  którzy chcieliby skorzystać z propozycji laboratoryjnych zajęć z młodzieżą, lekcji modelowych, prezentacji dydaktycznych na tematy:
1. Badanie i ocena jakości wody
2. Badanie i ocena  jakości gleby
3. Badanie wybranych elementów klimatu
4. Produkcja i wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych.

Celem spotkania jest  przedstawienie  szczegółowej oferty pracowni, ustalenie terminarza spotkań edukacyjnych z młodzieżą i nauczycielami w Pracowni Edukacji Ekologicznej ŁCDNiKP oraz  zapisy na terminy spotkań  edukacyjnych (decyduje kolejność zgłoszeń, zapisów).

Wszystkich chętnych nauczycieli  do udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia  i  przesłanie  na numer  faksu  426781085 Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego lub mailem na adres   ekologia@wckp.lodz.pl   do dnia 29.09.2014 r.

Dorota Zielińska doradca metodyczny ds. ekologii