KURS METODYCZNY ORGANIZOWANIE PROCESU UCZENIA SIĘ

KURS METODYCZNY
DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
ORGANIZOWANIE PROCESU UCZENIA SIĘ

Jak zorganizować proces kształcenia, aby był efektywny i interesujący dla ucznia. Co zrobić, żeby uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach oraz osiągali kompetencje potrzebne w dalszym życiu i pracy zawodowej?

Aby oderwać się od rutyny, zyskać nowe spojrzenie na możliwość organizowania zajęć i wymienić doświadczenia (uwagi) z innymi nauczycielami, przyjdź na 20 godzinny kurs metodyczny ORGANIZOWANIE PROCESU UCZENIA SIĘ .

Po kończeniu kursu, każdy uczestnik będzie potrafił organizować ciekawe i efektywne zajęcia dydaktyczne.

W programie kursu między innymi:

• nowa rola nauczyciela w procesie dydaktycznym,
  • nowe podejście do organizowania zajęć dydaktycznych,
  • efektywne metody pracy z uczniem.

Kurs prowadzony będzie w ŁCDNiKP przy ul. Kopcińskiego 29, termin spotkania: 23 października 2015, godzina 15:00, sala nr 3 (wejście do Regionalnego Ośrodka Edukacji Mechatronicznej).

Zgłoszenia należy nadsyłać do 23 października 2015 roku na adres mailowy donata.a@wp.pl lub faksem pod numer (42) 678-10-85.

Organizator: Donata Andrzejczak Konsultant ŁCDNiKP