KREATYWNE KSZTAŁCENIE W ZAWODZIE TECHNIKA INFORMATYKA

KREATYWNE KSZTAŁCENIE W ZAWODZIE TECHNIKA INFORMATYKA

Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie nauczycielom metod osiągania celów zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technika informatyka. Podczas warsztatów uczestnicy otrzymają wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych.
Warsztaty odbędą się 4 listopada 2014 r. (wtorek) w godzinach 1530-1730 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Łodzi, ul. Strykowska 10/18.
Tematyka spotkania:

• specyfika pracy dydaktycznej z uczniem kształcącym się w zawodzie technika informatyka w kontekście nowej podstawy programowej kształcenia w zawodzie,
  • materiały do praktycznego zastosowania w pracy z uczniami,
  • prezentacje projektów do zastosowania w pracy indywidualnej z uczniem lub w pracy szkolnych kół informatycznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie faxem/pocztą Karty Zgłoszenia na adres Centrum do 3 listopada 2014 r.

Opracowały:
Danuta Urbaniak – konsultant ŁCDNiKP