KONFERENCJA DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH I NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

KONFERENCJA DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH
I NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
KSZTAŁCENIE MODUŁOWE Z PERSPEKTYWY SZKOŁY ZAWODOWEJ

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Łódzka Sieć Kształcenia Modułowego zaprasza dyrektorów szkół zawodowych i nauczycieli kształcenia zawodowego na konferencję, która odbędzie się we wtorek 19 listopada 2013 roku w ŁCDNiKP przy ul. Kopcińskiego 29, w sali 310 od godziny 14:30.
W programie konferencji dyrektorzy szkół publicznych i niepublicznych z Łodzi i województwa łódzkiego podzielą się swoim doświadczeniem związanym z wdrażaniem kształcenia modułowego do praktyki edukacyjnej. Podczas dyskusji dyrektorzy szkół będą odpowiadać na pytania dotyczące organizacji pracy szkoły oraz efektów kształcenia w systemie modułowym.
Udział w konferencji daje możliwość wymiany doświadczeń, pokazania dobrych praktyk edukacyjnych związanych z kształceniem zadaniowym.
W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną doświadczenia związane z organizowaniem kształcenia modułowego

• Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 z Łodzi
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 z Tomaszowa Mazowieckiego
  • Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii-Fryzjerstwa ANAGRA
  • ŁCDNiKP

Karty zgłoszenia należy nadesłać na adres e-mail dandrzejczak@wckp.lodz.pl lub faxem na numer telefonu 42 678 10 85 do 18 listopada 2013 roku.

Donata Andrzejczak konsultant ŁCDNiKP