ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU „Expandvet – Zapewnienie jakości w kształceniu i doskonaleniu zawodowym (VET)”

Uniwersytet Łódzki zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium, realizowanym w ramach projektu:

Expandvet – Zapewnienie jakości w kształceniu i doskonaleniu zawodowym (VET)”.

Seminarium objęte jest patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Celem seminarium jest:

• prezentacja elektronicznego narzędzia samooceny organizacji zajmujących się kształceniem i doskonaleniem zawodowym (VET)
  • prezentacja bazy dobrych praktyk europejskich organizacji VET.

Seminarium odbędzie się 25 września 2013 roku, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, w sali 316 (III p). Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: http://www.expandvet.wz.uni.lodz.pl do 20 września 2013 roku.

W załączeniu zaproszenie na seminarium z ramowym planem seminarium.