WYNIKI KONKURSU "NAJLEPSZA OFERTA EDUKACYJNA SZKOŁY"

WYNIKI KONKURSU
NAJLEPSZA OFERTA EDUKACYJNA SZKOŁY

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi było organizatorem konkursu NAJLEPSZA OFERTA EDUKACYJNA SZKOŁY, którego uczestnikami Konkursu były szkoły - wystawcy XVII Łódzkich Targów Edukacyjnych.
Komisja Konkursowa Konkursu na ,,Najlepszą ofertę edukacyjną szkoły”, której pracom przewodniczył Paweł Patora – publicysta Dziennika Łódzkiego wyłoniła następujących laureatów Konkursu:
I miejsce: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie
II miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 w Łodzi
III miejsce Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi ex aequo
Łódzka Szkoły Mody-Kosmetologii-Fryzjerstwa ANAGRA
Laureaci otrzymują medal MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ŁÓDZKICH oraz statuetkę Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.
Komisja Konkursowa pracowała w składzie:
Przewodniczący – Paweł Patora – publicysta Dziennika Łódzkiego
Członkowie:
Barbara Furman-Słodka – Wydział Edukacji w Departamencie Spraw Społecznych UMŁ
Grażyna Adamiec, Jolanta Bielecka, Ryszard Zankowski, Dorota Wojtuś – Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.
Uroczystość wręczenia medali MTŁ i statuetki ŁCDNiKP odbyła się 14 marca 2014 roku w siedzibie Międzynarodowych Targów Łódzkich, al. Politechniki 4.

Opracowała: Grażyna Adamiec