WSPÓLNIE NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

Zaproszenie do udziału w konferencji:
WSPÓLNIE NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO.
„ROK SZKOŁY ZAWODOWCÓW”

Szanowni Państwo!
Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza dyrektorów szkół zawodowych, wicedyrektorów, kierowników kształcenia praktycznego, nauczycieli kształcenia zawodowego do udziału w konferencji Wspólnie na rzecz kształcenia zawodowego. „ROK SZKOŁY ZAWODOWCÓW”. Konferencja odbędzie się 16 września 2014 roku w godzinach 14.30 – 16.30, w ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29 sala 210.

Przebieg konferencji:

1. Otwarcie konferencji przez dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Janusza Moosa.
  2. Egzaminy zawodowe w roku szkolnym 2014/2015 - kierownik Wydziału Egzaminów Zawodowych w OKE Marek Szymański.
  3. Łódzki model współpracy z pracodawcami – kierownik OKZiU Barbara Kapruziak, kierownik Ośrodka Doradztwa Zawodowego Małgorzata Sienna.
  4. Monitorowanie realizacji podstawy programowej kształcenia zawodowego – wicedyrektor ŁCDNiKP Teresa Dąbrowska.
  5. Prezentacja działalności Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.
  6. Komunikaty: projekty realizowane przez ŁCDNiKP we współpracy ze szkołami; edukacja normalizacyjna; Dobre Praktyki w Edukacji; korzystanie ze środków UE.
  7. Badanie potrzeb nauczycieli i szkół w zakresie doskonalenia zawodowego.
  8. Zakończenie konferencji i zaproszenie do udziału w prezentacji Ośrodka.

Prosimy o przesłanie Karty zgłoszenia do dnia 15.09.2014 r.  faksem pod numer 42 678 10 85 lub e-mail na adres gadamiec@wckp.lodz.pl.

Opracowały:                                                                                 W imieniu organizatorów
Grażyna Adamiec, Donata Andrzejczak                                                 Janusz Moos

Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli
                                                                                                 i Kształcenia Praktycznego