SEMINARIUM DLA DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI

DOBRE PRAKTYKI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
MODUŁOWEGO I DUALNEGO

1. Jak efektywnie zorganizować kształcenie zawodowe, aby uczniowie skutecznie potwierdzali kompetencje zawodowe podczas egzaminu?
  2. Jak poprawić frekwencję na zajęciach?
  3. Jak zorganizować zajęcia dydaktyczne, aby osiągać efekty podstawy programowej kształcenia w zawodzie?
  4. Jak organizować kształcenie praktyczne i praktyki zawodowe?

Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi podczas seminarium dla dyrektorów i nauczycieli kształcenia zawodowego, które odbędzie się 5 marca 2015 roku, o godzinie 14:00, w Hali Expo MTŁ, w Łodzi al. Politechniki 4, sala B.

Podczas seminarium dyrektorzy szkół zawodowych podzielą się doświadczeniem związanym z organizowaniem kształcenia zawodowego, zaprezentują dobre praktyki oraz wyniki jakie dzięki efektywnej organizacji pracy osiągają szkoła, nauczyciele i uczniowie.

Uczestnicy seminarium podczas dyskusji będą mogli znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące organizowania pracy szkoły.
Podczas seminarium dobre praktyki związane z organizowaniem kształcenia zawodowego zaprezentują:

1. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi – Małgorzata Joniuk Piątkowska,
  2. dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Tomaszowa Mazowieckiego – Mariola Przybylska,
  3. dyrektor Zespołu Szkół Rzemiosła  z Łodzi – Elżbieta Wróblewska,
  4. dyrektor Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego – Joanna Kośka.

Opracowała: Donata Andrzejczak