PODSUMOWANIE IV KONKURSU SZKOLNA LIGA ELEKTRYKI 2012/2013

Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami
Antoine de Saint-Exupéry

Zaproszenie na Podsumowanie IV Konkursu
SZKOLNA LIGA ELEKTRYKI 2012/2013

Serdecznie zapraszamy dyrektorów, nauczycieli i uczniów na uroczystość Podsumowania Konkursu Szkolna Liga Elektryki 2012/2013. Podsumowanie odbędzie się 10 grudnia 2013 roku o godzinie 12.00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, ul. Kopcińskiego 29 sala 210. Przewidywane zakończenie około godziny 13.30.
W trakcie uroczystości zostaną ogłoszone wyniki finału Konkursu oraz wręczone będą dyplomy i podziękowania jego uczestnikom.
Konkurs organizowany przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy ze szkołami zawodowymi odbywa się pod patronatem Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Karty zgłoszenia (potwierdzenie udziału) należy nadsyłać na adres e-mail: gadamiec@wckp.lodz.pl lub faxem na nr telefonu 42 678 10 85 do 5 grudnia 2013 r.

Opracowała: Grażyna Adamiec                                                       Janusz Moos
                                                                                        Dyrektor Łódzkiego Centrum
                                                                                        Doskonalenia Nauczycieli