Kurs ZASTOSOWANIE NARZĘDZI TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ W PRACY NAUCZYCIELA SZKOŁY ZAWODOWEJ (z dnia 7.11.2012)

Adresowany do: dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych
Autor: Danuta Urbaniak
ZASTOSOWANIE NARZĘDZI TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ
W PRACY NAUCZYCIELA SZKOŁY ZAWODOWEJ

Pracownia Edukacji Zawodowej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zaprasza nauczycieli łódzkich szkół zawodowych, do udziału w kursie komputerowym „Zastosowanie narzędzi technologii informacyjnej w pracy nauczyciela szkoły zawodowej”.

Program kursu będzie obejmował zagadnienia dotyczące:

• środowiska pracy – systemu operacyjnego, zasobów komputera
  • edytora tekstu
  • komunikacji i wyszukiwania informacji w sieci Internet
  • wykorzystania technologii informacyjnej oraz narzędzi internetowych w pracy dydaktycznej nauczyciela szkoły zawodowej.

Pierwsze spotkanie planowane jest 21 listopada 2012 r. (środa) o godzinie 14.00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, ul. Kopcińskiego 29, w sali 1.
Prosimy o wypełnienie Karty zgłoszenia i przekazanie do ŁCDNiKP pocztą, faxem lub osobiście do dnia 20.11.2012 r.

Danuta Urbaniak – konsultant ŁCDNiKP