KSZTAŁCENIE MODUŁOWE - ZADANIOWE W EDUKACJI MECHATRONICZNEJ W ŁÓDZKIM CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

KSZTAŁCENIE MODUŁOWE - ZADANIOWE
W EDUKACJI MECHATRONICZNEJ
 W ŁÓDZKIM CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
 I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

Pracownia Edukacji Zawodowej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zaprasza dyrekcję, nauczycieli i rodziców uczniów klas pierwszych ZSP nr 22 do udziału w konferencji dotyczącej kształcenia modułowego.
Konferencja odbędzie w  poniedziałek 30 września 2013 roku,  w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, ul. Kopcińskiego 29, sala 210, godz.17.00-18.00.

Program konferencji:

1. Otwarcie  konferencji przez dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Zawodowego i Kształcenia Praktycznego Janusza Moosa.
  2. Model kształcenia zawodowego w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli
     i Kształcenia Praktycznego – kierownik Ośrodka  Barbara Kapruziak.
  3. Oferta Ośrodka Doradztwa Zawodowego dla rodziców i uczniów ZSP nr 22 – doradca zawodowy Małgorzata Redlicka.
  4. Mechatronik - zawodem przyszłości – konsultant Jadwiga Morawiec.
  5. Prawa i obowiązki uczących się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – kierownik Pracowni Kształcenia Praktycznego Elżbieta Węgrzyn.
  6. Zakończenie konferencji i zaproszenie do udziału w prezentacji Ośrodka – konsultant Grażyna Adamiec.
  7. Wyposażenie techniczno-dydaktyczne laboratorium Regionalnego Ośrodka Edukacji Mechatronicznej – specjalista Włodzimierz Jankowski oraz konsultanci Pracowni Edukacji Zawodowej: Grażyna Adamiec, Jadwiga Morawiec, Anna Siennicka.
  8. Konsultacje indywidualne rodziców z nauczycielami.

Jadwiga Morawiec – konsultant kształcenia zawodowego