KSZTAŁCENIE MODUŁOWE W PRAKTYCE SZKOLNEJ

DYREKTORZY SZKÓŁ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
KSZTAŁCENIE MODUŁOWE W PRAKTYCE SZKOLNEJ

Przewodniczący Łódzkiej Sieci Kształcenia Modułowego Janusz Moos oraz dyrektor Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii-Fryzjerstwa ANAGRA Joanna Miller Stępień zapraszają dyrektorów szkół kształcenia zawodowego na konferencję KSZTAŁCENIE MODUŁOWE W PRAKTYCE SZKOLNEJ. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk związanych z organizowaniem kształcenia modułowego w szkole.

Konferencja odbędzie się 22 października 2014 roku od godziny 13:00 w siedzibie Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii-Fryzjerstwa ANAGRA przy ulicy Łanowej 4. Konferencja składa się z dwóch części. Część pierwsza  adresowana do wszystkich dyrektorów, część druga dla dyrektorów szkół Łódzkiej Sieci Kształcenia Modułowego.

W programie konferencji:

1. Organizacja kształcenia modułowego w szkole.
  2. Doświadczenia ŁSMKF ANAGRA związane z wdrażaniem kształcenia modułowego do praktyki szkolnej.
  3. Modelowe zajęcia dydaktyczne w ŁSMKF ANAGRA,
  4. Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

Kontakt w sprawie potwierdzenia obecności na konferencji:
Donata Andrzejczak - telefonicznie 604 245 207  lub e-mail donata.a @wp.pl.

Donata Andrzejczak Konsultant ŁCDNiKP