Konferencja NOWA JAKOŚĆ W EDUKACJI ZAWODOWEJ WYZWANIEM DLA NAUCZYCIELI (z dnia 1.10.2012)

Adresowany do : dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych
Autor : Grażyna Adamiec
NOWA JAKOŚĆ W EDUKACJI ZAWODOWEJ WYZWANIEM DLA NAUCZYCIELI
- doskonalenie procesu edukacyjnego w roku szkolnym 2012/2013

Pracownia Edukacji Zawodowej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza nauczycieli kształcenia zawodowego na pierwszą w roku szkolnym 2012/2013 konferencję metodyczną, która odbędzie się w poniedziałek 22 października 2012 roku w ŁCDNiKP przy ul. Kopcińskiego 29 sala 310. Początek spotkania – godz. 1430.

W programie konferencji między innymi:

• Rola Ośrodka Osiągania i Doskonalenia Kwalifikacji Zawodowych na łódzkim rynku edukacyjnym
  • Dostosowywanie programów nauczania do warunków szkolnych
  • Zmiany w egzaminach zawodowych
  • Dobre praktyki w edukacji zawodowej – organizacja kursów kwalifikacyjnych zawodowych
  • Konkursy zawodowe dla uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2012/2013
  • Prezentacja oferty doskonalenia zawodowego nauczycieli w OOiDKZ
  • Cyfryzacja szkół
  •  Sprawy różne

Karty zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: gadamiec@wckp.lodz.pl lub faxem na nr telefonu 42 678 10 85 do 18 października 2012 r. (karta zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej ŁCDNiKP).

Opracowała: Grażyna Adamiec

Proszę o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim