KONFERENCJA DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH I NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

KONFERENCJA DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH
I NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

WSPÓLNIE NA RZECZ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
DOSKONALENIE PROCESU EDUKACYJNEGO
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Pracownia Edukacji Zawodowej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zaprasza dyrektorów szkół zawodowych i nauczycieli kształcenia zawodowego na pierwszą w roku szkolnym 2013/2014 konferencję, która odbędzie się w środę 9 października 2013 roku w ŁCDNiKP przy ul. Kopcińskiego 29, w sali 310 od godziny 14:30.

W programie konferencji między innymi:

• Planowane działania wspierające szkoły zawodowe w zakresie doskonalenia zawodowego nauczycieli.
  • Procedury egzaminu zawodowego.
  • Edukacja normalizacyjna w szkołach zawodowych.
  • Znaczenie edukacji przedzawodowej dla promocji szkoły.
  • Konkursy zawodowe dla nauczycieli kształcenia zawodowego i uczniów w roku szkolnym 2013/2014.
  • EXPANDVET –Projekt „Zapewnienie jakości w kształceniu i doskonaleniu zawodowym (VET)
  • Komunikaty dotyczące działań podejmowanych przez ŁCDNiKP.
  • Dyskusja.

Karty zgłoszenia należy nadesłać na adres e-mail dandrzejczak@wckp.lodz.pl lub faxem na numer telefonu 42 678 10 85 do 8 października 2013 roku.

Donata Andrzejczak - konsultant ŁCDNiKP