I KONKURS TWÓRCZOŚCI TECHNICZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMAZJALNYCH

I KONKURS
TWÓRCZOŚCI TECHNICZNEJ UCZNIÓW
SZKÓŁ PONADGIMAZJALNYCH

Celem konkursu jest prezentacja twórczości technicznej uczniów, rozwijanie ich zainteresowań, promowanie inicjatyw podejmowanych przez uczniów i nauczycieli oraz szkół - inkubatorów postaw twórczych.

Przedmiotem oceny konkursowej będą prace uczniów z zakresu twórczości technicznej oraz sposób ich zaprezentowania.

Konkurs jest jednoetapowy.

KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W KONKURSIE wraz z pracą konkursową należy przesłać lub pozostawić w sekretariacie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, ul. Kopcińskiego 29, I piętro, p. 105, w terminie do 28 lutego 2015 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 kwietnia 2015 roku.

Donata Andrzejczak konsultant ŁCDNiKP