ŁÓDZKIE ŁABĘDZIE

   

     Łódzkie Łabędzie

 

Już po raz szósty łódzkie szkoły będą mogły uhonorować statuetkami Łódzkich Łabędzi tych pracodawców, którzy wspierają je w działaniach edukacyjnych. Umożliwia to kolejna edycja konkursu na wybór „Pracodawcy Kreującego i Wspierającego Edukację 2017” organizowanego przez Prezydenta Miasta Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje pracodawca lub szkoła, z którą współpracuje pracodawca. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Konkursie zawarte są w Regulaminie Konkursu, który wraz z Kartą zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie zamieszczony jest na stronie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Termin zgłoszenia pracodawców do Konkursu upływa 5 stycznia 2018 r.

Do udziału w Konkursie zapraszamy szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Miasto Łódź. Udział w Konkursie daje szczególną możliwość wyróżnienia przedsiębiorstw oraz zaprezentowania ciekawych rozwiązań i przykładów dobrych praktyk w zakresie współpracy pracodawców ze szkołami. Jest to przedsięwzięcie unikatowe w skali kraju i warto w nim wziąć udział.

Do pobrania:
Regulamin Konkursu 2017
Karta zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie
Informacje