ŁÓDZKI MODEL KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W KONTEKŚCIE SPRZĘŻEŃ ZWROTNYCH NA PŁASZCZYŹNIE EDUKACJA - RYNEK PRACY

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych oraz przedsiębiorców na konferencję
Łódzki model kształcenia zawodowego
w kontekście sprzężeń zwrotnych na płaszczyźnie edukacja - rynek pracy.

Szanowni Państwo!
Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w ŁCDNiKP zaprasza do  uczestnictwa w konferencji organizowanej we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, której celem jest ukazanie nowych perspektyw współpracy z pracodawcami w świetle zmian w szkolnictwie zawodowym.
Konferencja odbędzie się w dniu 17 czerwca 2014 r.  w godz. 13.00 – 15.00.  (sala 31, parter)  Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego  przy ul. Matejki 22/26.

Tematyka konferencji:

• Współdziałanie szkół z pracodawcami na rzecz tworzenia branżowych sieci współpracy,
  • Potwierdzanie kwalifikacji zawodowych,
  • Staże uczniowskie i nauczycielskie u przedsiębiorców,
  • Doradztwo zawodowe w kontekście współpracy z pracodawcami,
  • Badania rynku pracy dla potrzeb edukacji,
  • Konkursy zawodowe i innowacyjne jako sposób wyławiania talentów,
  • Wspólne projekty unijne,
  • Promowanie wykorzystania odniesienia w europejskim środowisku VET w projekcie EXPANDER.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji poprzez przesłanie Karty zgłoszenia  faxem na numer (42) 678-10-85 lub mailowo: jorda@wckp.lodz.pl do 13.06.2014 r.

mgr inż. Joanna Orda nauczyciel konsultant